top of page

השחיינים מספרים

יבגני מרטמיאנוב

הגעתי למועדון השחייה אולימפ בנתניה, לפני כשנה עקב פציעה בירך. חיפשתי פעילות גופנית שארגיש בנוח לעשות אותה עם כמה שפחות כאב. התחלתי לשחות פעמיים בשבוע בקבוצת המאסטרס בשעות הערב. במהלך האימונים, המאמנים ידעו להתאים את העומס. עם הזמן התחלתי להרגיש שיפור, הרגשתי שאיזור הירך מתחזק. ההרגשה הזאת והאכפתיות של צוות המאמנים משכה אותי להתמיד ובהדרגה להתאמן יותר. היום אני שוחה 4 פעמים בשבוע ונהנה מהשחייה.

20230511_211900.jpg

יואל זסלבסקי

הי שמי יואל, אני בן 18 וברצוני לספר לכם על מועדון השחייה "אולימפ" ועל הדרך שעברתי איתו. כשהייתי ילד קטן (7), "סבלתי" מעודף משקל ולא ידעתי לשחות, לכן הורי שלחו אותי להתאמן בשחייה על מנת לרדת במשקל וללמוד לשחות. בהתחלה שלחו אותי למועדון שחייה מסוים בו ניסו ללמד אותי לשחות, אך כעבור כשבועיים אמרו להורים שלי כי לא שווה לשלוח אותי לחוג שחיה משום ש"אין לי פוטנציאל" ושלא יצא ממני כלום בענף זה. ישר לאחר מכן ההורים רשמו אותי למועדון השחייה "אולימפ", ומנהל המועדון, אולג קוזק בחן אותי וישר הבטיח שאני ירד במשקל וילמד לשחות. מהיום הראשון ועד היום האחרון, כמו שאר הילדים, קבלתי תשומת לב ואוזן קשבת מהמאמנים במועדון שהקנו תחושת ביטחון, כיף והרגשה משפחתית. למעשה שחיתי במועדון השחייה "אולימפ" מעל ל 10 שנים והתאמנתי בקבוצה התחרותית. מניסיון ללמוד לשחות ולרדת במשקל הפכתי לשחיין תחרותי. בנוסף ולא פחות חשוב, רכשתי ערכים חשובים לחיים שאי אפשר ללמוד כמעט בשום מקום אחר בצורה כזו: כבוד לאחר, ערך הרכוש, לדעת להפסיד בכבוד, עמידה בזמנים וכו...

yoel zaslavsky.jpg

עפר עדה

אני עפר עדה (16), שחיין לשעבר גדלתי והתחנכתי באולימפ בית ספר לשחיה/מועדון/חוג/אגודה או הכי חשוב משפחה. זכיתי להיות חלק מהמועדון במשך 3 שנים ובמהלכם אומנתי על ידי המאמנים הכי טובים בישראל. מעבר לעובדה שהמקום הוא המקום הכי מקצועי ללימוד שחייה (מחנות אימונים בחול, אימונים אישיים, הבריכה הכי טסה בארץ ועוד) חיזקו אותי נפשית ומנטלית והכינו אותי לחיים הרבה יותר טוב מכל בית ספר או תנועת נוער או חוג מסוים, המאמנים מחדירים ערכים חשובים בשחיינים ונותנים כלים מאוד מאוד חשובים. כמובן שהכל מלווה בכיף, קושי, זיעה והרבה אימונים.
שחייה במועדון הזה היה הדבר הכי חשוב שעשיתי בחיים שלי, המועדון הפך אותי מילד קטן שמן וחמוד לגבר גבר חטוב ומסודר וכמובן יודע לשחות מעולה.
ברצוני להודות לכם על הכל !!!!

ofer ada.jpg

אנסטסיה כץ

ההיכרות שלי עם "אולימפ" התחילה חודש אחרי לידתה של בתי הקטנה. המטרה שלי הייתה לקחת שיעורים פרטיים כדי לשפר את רמת השחייה וא"כ להמשיך להתאמן לבד ולחזור לעצמי אחרי הלידה. מהר מאוד הבנתי שאני לא יודעת לשחות וצריך ללמוד את הכל מהתחלה, ושאין שום סיכוי בעולם שאצליח להתאמן בצורה כל כך אינטנסיבית לבד. כבר יותר משנה וחצי אני מגיעה לאימוני ערב למבוגרים, בשעות נוחות לאנשים עובדים, 2 הבנות שלי שוחות בקבוצות ילדים, כל אחת בקבוצת גיל שלה. וכולנו נהנות גם מהשחייה וגם מהתוצאות. תודה לצוות מאמנים על המקצועיות, סבלנות ועבודה נפלאה!!! יום יבוא ואולי גם הקטנה שלי תרצה לשחות.

anastasia katz.jpg

רותם פוקס

ל"אולימפ" היקרים,

רציתי להודות לכם על שפתחתם הפניי עולם חדש.

אולג – תודה שלא ויתרת ושאלת שוב ושוב מתי אני מתחילה

ויטלי – תודה על הסבלנות בהתחלה שלא הצלחתי לזוז אפילו מטר אחד בתנועות רגליים ...

התחלתי לפני 10 חודשים בלי לדעת לשחות חתירה בכלל!!! והיום אני שוחה בהצלחה ובהנאה.

לא הייתי עושה את זה בלעדיכם.

כל יום חדש הוא הזדמנות לשינוי ומסתבר שאפשר להפוך לשחיינים גם בגיל 40.

תודה מקרב לב

rotem fux.jpg

פנינה לייבה

אולג וצוות "אולימפ" המקסימים!

ברצוני לומר לכם תודה, וזו מילה קטנה על מנת לתאר את הערכתי הרבה לאופן שבו הבאתם להתקדמותי בשחייה ותרמתם לבריאותי.

הסבלנות, האדיבות והנחישות בה הינכם נוקטים אל מול מבוגרים וילדים כאחד, מעצימות את הנפש ומעלות את הביטחון העצמי.

היחס שלכם הוביל אותי להתמדה, וכפועל יוצא, לבריאות מאוזנת ותחושת חיוניות נפלאה.

בהזדמנות זו, ברצוני לומר תודה גם בשם נכדתי ובעבורה. גם בנכדתי בת ה-8 (מיקי לייבה) נטעתם את אותן התכונות, וראייה לכך היא העובדה שהיא איננה מוותרת בשום אופן על נוכחות בחוגכם. מתוך ילדה אשר חוששת להעז, שלפתם בטחון עצמי והתמדה חסרי תקדים, ועל כך נתונות לכם תודתי וערכתי אף יותר.

מאחלת לכם, ולנו איתכם, המשך פעלות פורה ומפרה, וחג אביב שמח!

pnina leiba.jpg

אבי רווח

שמי אבי רווח בן 23 חייל משוחרר יוצא יחידה קרבית, שוחה במועדון השחייה "אולימפ".

בשנים האחרונות התעסקתי המון בספורט לרוב בחדר כושר כששמעתי על מועדון השחייה אולימפ הייתי חייב לנסות את ענף השחייה. החודש הראשון שלי במים היה מלווה בהשגחה צמודה ואימונים פרטיים על ידי המדריך ויטלי קוזק שלימד אותי את הבסיס השחייה.

לאחר חודש וחצי של שיעורים פרטיים התחלתי לשחות עם קבוצה בוגרת וכיום אני אפילו מתאמן עם הנבחרת הצעירה של המועדון שמעוררת בי כל אימון השראה ורצון להשאר ולהתמיד.

דבר אחרון שברצוני להוסיף ולציין זה איכות המאמנים במועדון שעוקבים, תומכים ומאמינים בצורה הכי טובה שראיתי מימיי דבר החשוב מאוד לספורטאים ובכלל למתאמנים במועדון.

תודה רבה לכם צוות יקר שגיליתם בפניי את הספורט האדיר הזה.

avi revach_edited.jpg

דן שקולניק

אני כבר יותר משנה לומד שחייה בקבוצה של ויטלי.קיבלתי ומקבל יחס חם משפחתי ,התקדמתי די מהר בעזרת מקצוענות וסבלנות של אולג וויטלי.הגעתי למועדון עם בעיה רצינית בגב והיום אני בכל אימון עושה לפחות 500 מטר בשחייה ומרגיש מצויין.הנני ממליץ בחום רב להצטרף למועדון עם אווירה משפחתית.

dan schkolnik.jpg
bottom of page